سفارش تبلیغ
صبا ویژن

مطالب متنوع و جالب

نظر

طراحی یک آرم چقدر هزینه دارد؟"

این یکی از متداول ترین سؤالاتی است که من دریافت می کنم.

اما تلاش برای پاسخ به این سؤال بدون جزئیات خاص کاری تقریباً غیرممکن است. طول یک تکه از رشته چقدر است؟

بنابراین سؤال بعدی که معمولاً می شنوم اینست که: "چه مبلغی برای طراحی لوگو برای ساخت آرم دارد؟"

این بستگی دارد ، زیرا هر پروژه بی نظیر است.

هزینه یک آرم بسته به الزامات ، اندازه مشاغل متفاوت خواهد بود ، در صورت مراجعه مجدد ، میزان تحقیق و استراتژی مورد نیاز و موارد دیگر.

در مورد آن فکر کنید چند ملیتی عظیم نسبت به یک کافه محلی کوچک ، نیازهای بسیار متفاوتی دارد.

به همین دلیل ، من مشتری را می توانم  قبل از نقل قول رسمی ، پرسشنامه برندسازی را پر کنیم  .

اما بگذارید بیشتر به قیمت طراحی لوگو بپردازیم ...

هزینه طراحی آرم چقدر است؟

در نهایت ، قیمت طراحی لوگو ی حرفه ای بستگی به این دارد که شما تصمیم بگیرید که با چه کسی کار کنید.

هیچ هزینه طراحی آرم متوسط ??، لیست قیمت طراحی آرم تعیین نشده وجود ندارد و این موارد مربوط به ایالات متحده آمریکا ، آمریکا ، استرالیا ، کانادا ، انگلیس ، اروپا ، هند - یا هرجای دیگری است!

اما به منظور پاسخ به این سؤال ، در اینجا محدوده قیمت طراحی آرم ذکر شده است. بخاطر داشته باشید که اینها فقط چهره های "toppark" هستند.

لیست قیمت طراحی لوگو بودجه:

 • سازندگان DIY / Logo: 0 دلار - 50 دلار
 • الگوی آرم: 5 دلار - 100 دلار
 • مسابقات لوگو / جمع کراوات: 50 دلار - 500 دلار

هزینه های طراحی لوگو میان رده:

 • طراح خارج از کشور: 100 دلار - 250 دلار
 • فری لنسر مبتدی: 100 دلار - 1000 دلار
 • فریلنسر با تجربه: 1000 دلار - 5000 دلار
 • فریلنسر مشهور: 5000 دلار - 15،000 دلار
 • استودیوی طراحی کوچک: 5000 دلار - 30،000 دلار
 • آژانس متوسط: 5000 دلار - 50،000 دلار +

قیمت نهایی طراحی لوگو:

 • آژانس برندسازی: 50،000 دلار - 100،000 دلار (معمولاً شامل استراتژی و هویت برند جهانی)
 • آژانس برندسازی مشهور: 100،000 $ - 1،000،000 $ + (به طور کلی شامل استراتژی و هویت برند جهانی)
 • طراح مشهور جهان: 100،000 دلار - 1،000،000 دلار +

چرا طراحی آرم بسیار ارزشمند است؟

برای درک ارزش طراحی آرم حرفه ای ، باید سه مورد را درک کنید که در ادامه با جزئیات بیشتری توضیح داده شده است:

 1. چه آرم است
 2. مزایای یک آرم حرفه ای
 3. روند طراحی یک آرم

این به شما امکان می دهد ارزش واقعی یک طراحی لوگو با کیفیت را بدانید.

به نمودارهای بالا توجه داشته باشید ، تفاوت های بین طراحی لوگو ارزان در مقابل طراحی لوگوی حرفه ای را نشان می دهد.

آرم چیست؟

طبق تعریف ، یک آرم گرافیکی است که برای شناسایی یک شرکت یا محصول استفاده می شود.

اگرچه از نظر فنی ، یک آرم یک گرافیک برداری است که می تواند به هر اندازه و بدون نیاز به از دست دادن کیفیت تصویر بزرگ شود ، و وقتی که به اندازه یک نماد برنامه کوچک شود ، معنای خود را از دست نمی دهد. این در بسیاری از سیستم عامل ها قابل استفاده است و کاملاً بی نظیر است. این در میان رقبا در زمینه های مشابه است.

مزایای طراحی لوگو حرفه ای

داشتن یک آرم با کیفیت بالا برای شرکت شما مزایای بسیاری دارد . وقتی تصمیم می گیرید که می خواهید به دنبال آن بروید و یک شغل را شروع کنید ، می خواهید هر کاری که می توانید انجام دهید ، به این شانس قوی برای موفقیت دهید.

به همین دلایل آرم مناسب می تواند در جهت آن هدف سودمند باشد:

1. شناخت

خاطرات ما تمایل دارند به روشی کار کنند که ابتدا یک تصویر را بخاطر بسپاریم و بعد از آن یک اسم را یادآوری کنیم ، و این توضیح می دهد که چرا می توانیم چهره کسی را یادآوری کنیم اما نام آنها را نمی توان یاد کرد. داشتن یک آرم قوی که برجسته است برای اطمینان از ایستادگی از رقبای خود ضروری است. بهترین آرمها در بانکهای حافظه افراد اقامت دارند و می توانند به ایجاد تجارت مجدد کمک کنند.

2. قوام

یک آرم می تواند یکنواختی ایجاد کند و همچنین تأثیر زیادی در شهرت برند شما بگذارد. یک آرم بی انتها و کلاسیک ، اصالت برند را به شما ارائه می دهد و می تواند حتی اگر شما فقط در مدت کوتاهی فعالیت داشته باشید ، باعث شود تجارت شما قابل اعتماد ، قابل اعتماد و حرفه ای به نظر برسد.

3. نمایندگی

آرم تجاری شما باید بتواند جوهر برند شما را فاش کند. طرحی که نمایانگر تجارت شما باشد برای مشتریانی که قادر به دانستن آنچه شما انجام می دهند بسیار مهم است. این بدان معنا نیست که یک آرم خودرو باید یک ماشین را نشان دهد ، اما سبک طراحی باید به عنوان یک کل نماینده باشد.

4. ضرب و شتم رقابت خود را

اگر تقریباً به هر بازارچه نگاه کنید ، تعداد مارک های مختلف موجود در آنجا می تواند حیرت انگیز باشد. به همین دلیل است که یک آرم با کیفیت بالا می تواند به شما در ایستادگی در یک بازار شلوغ کمک کند. با مهمتر شدن و کارآیی بازاریابی آنلاین ، یک لوگوی بصری چشمگیر که در سایت شما ، رسانه های اجتماعی و مواد بازاریابی قرار می گیرد ، تفاوت زیادی در حرفه ای بودن و قابلیت های تبلیغاتی کسب و کار شما ایجاد خواهد کرد.

فرایند طراحی و برندسازی آرم

وقتی تصمیم می گیرید که زمان آن رسیده است که یک لوگو طراحی شده برای تجارت خود داشته باشید ، گزینه های بسیاری برای انتخاب خواهید داشت.

بزرگترین تفاوت بین گزینه ها ، به غیر از هزینه ، فرایندی است که طراح گرافیک هنگام ایجاد آرم شما از آن عبور می کند. این فرایند گسترده تضمین می کند که آرم می تواند در تست زمان ایستاده و با اهداف تجاری شما هماهنگ باشد.

روند طراحی من به این شکل است:

 1. خلاصه طراحی:  برای تهیه خلاصه طرح از پرسشنامه و تماس تلفنی با مشتری استفاده کنید.
 2. تحقیق:  تحقیق انجام شده در زمینه تجارت ، صنعت ، تاریخچه آن و رقبا انجام شود.
 3. طرح بندی و مفاهیم:  مفهوم (های) طراحی آرم را درمورد مختصر و تحقیق توسعه دهید.
 4. تأمل:  در طول مراحل طراحی استراحت کنید. این اجازه می دهد تا ایده ها بالغ شوند و شور و شوق تازه ای کسب کنند.
 5. ارائه:  آرم ها در صورت لزوم ارائه و تجدید نظر می شوند. این مراحل تا زمان تکمیل تکرار می شوند.
 6. جشن و راه‌اندازی کنید 

قیمت طراحی آرم / هزینه های Ballpark

هزینه های طراحی لوگو را می توانید در 3 سطل قرار دهید: بودجه ، میان رده و سطح متوسط.

آرم بودجه ($) 

این گزینه های بودجه بیشتر برای افرادی است که ممکن است تازه کار خود را شروع کنند و هنوز سرمایه لازم برای داشتن آرم طراحی شده توسط یک متخصص را نداشته باشند. اگر در مورد شغل خود جدی هستید ، ممکن است بخواهید مدتی را صرف تدوین بودجه برای برنامه کاری خود کنید تا بتوانید از یک آرم با کیفیت بهتر برخوردار شوید ، زیرا این مسیرها در واقع ممکن است صدمات بیشتری را نسبت به خوبی ایجاد کنند. شما معمولاً کلیپ هنری را از یک طراح بی تجربه می گیرید.

» بخوانید: چرا طراحی لوگوی حرفه ای 5.00 دلار هزینه ندارد

ارزانترین نمادی که تا به حال از آن استفاده خواهید کرد ، الگویی است که خودتان درست می کنید. اگر توانایی طراحی گرافیکی را دارید ، ممکن است بتوانید از یکی از این سایتها برای ایجاد یک آرم مناسب استفاده کنید ، اگرچه من اکیداً توصیه می کنم طراحی را به یک حرفه ای برسانید - درست مثل اینکه دندان خود را برای دندانپزشک خود بگذارید. این سایتها تمایل دارند که با نمادهای عمومی و قلمها ، کاری را که می توانید انجام دهید محدود کنید.

 • خدمات ارزان قیمت (اجتناب کنید!)

سایتهایی از جمله UpWork و Fiverr خدمات طراحی گرافیکی را با قیمت تأیید شده ارائه می دهند ، اگرچه بیشتر با طراحان خارج از ساحل یا سرگرمی ها کار می کنید. شما کار را ارسال می کنید ، پارامترهای مورد نظر را توضیح می دهید و به بهترین ها امیدوار هستید. در حالی که ممکن است طراحان باکیفیتی در این سایت ها حضور داشته باشند ، طرح ها به دلیل سرقت ادبی بدنام هستند ، بنابراین مراقب باشید. و واقعاً اگر 20 دلار برای یک آرم پرداخت می کنید ، چقدر زمان آنها در پروژه شما سرمایه گذاری می کنند؟ 

 • مسابقات لوگو (اجتناب کنید!)

مسابقه آرم جایی است که شما می توانید طراحان مختلف بدانید که به دنبال چه چیزی هستید و بسیاری از طراحان طرح های مختلفی از آرم را برای انتخاب شما ارائه می دهند. فقط یک برنده "جایزه" دریافت می کند. به همین دلیل ، کیفیت بسیار پایین است. این "طراحان" وقت زیادی را برای پروژه سرمایه گذاری نمی کنند و اغلب برای کاهش گوشه ها سرقت ادبی می کنند. من مقاله بزرگی را در مورد خطرات Spec Work نوشته‌ام و به هر قیمتی از طراحی طراحی خودداری می کنم.

دامنه متوسط ??($ $) 

این به طور معمول جایی است که بیشتر صاحبان مشاغل کوچک و متوسط ??باید به دنبال طراحی آرم با کیفیت باشند.

اگر تحقیق صحیح انجام دهید ، کار با کیفیت خوبی خواهید داشت و بودجه شما را از بین نمی برد. در حالی که در این مرحله قیمت چند گزینه وجود دارد ، انتخاب یکی از دیگر به این نتیجه خواهد رسید که راحت تر بتوانید پول خود را صرف کنید.

برای چگونگی انتخاب یک طراح آرم اینجا را ببینید

 • طراح آزاد

ایجاد رابطه با طراح شما یک روش عالی برای اطمینان از به دست آوردن آنچه شما به آن نیاز دارید وجود دارد و هیچ راهی بهتر از این برای کار با کار مستقیم با فری لنسر وجود ندارد. با وجود آزاد بودن ، مقدار تجربه می تواند بر هزینه و کیفیت کار تأثیر بگذارد. شما باید قبل از تصمیم گیری ، نمونه کارها و توصیفات آنها را بیابید.

 • فری لنسر مبتدی - 100 دلار - 1000 دلار
 • فریلنسر با تجربه - 1000 دلار - 5000 دلار
 • فریلنسر مشهور - 5000 دلار - 15،000 دلار +
 • استودیوی طراحی کوچک

یک استودیوی طراحی کوچک همه چیز را محکم نگه می دارد ، به این معنی که می توانید از یک انتخاب کوچک از طراحان در یک قیمت مناسب استفاده کنید. شما به طور کلی با یک نقطه تماس VS مستقیم با طراحان کار می کنید. 

قیمت ها می توانند از 5000 دلار - 30،000 دلار + باشند

 • آژانس متوسط

یک آژانس متوسط ??به طور کلی کار با کیفیت بهتری دارد ، اما کار بیشتری دارد ، زیرا آنها برای کار در این پروژه نیاز به استخدام مدیران ، مدیران خلاق و طراحان متعدد دارند.

قیمت ها می تواند از 5000 دلار - 50،000 دلار + باشد

آرم سطح بالا ($ $ $) 

ایجاد لوگو که در این محدوده قیمت دارد ، به طور کلی چیزی بیش از یک آرم برای مشتریان خود ارائه می دهد. آنها بیشتر به عنوان یک کل محصور از برند شما هستند و فرایند بسیار گسترده تری نسبت به هر گزینه دیگر ارائه می دهند.

 • آژانس ها

یک آژانس طراحی مانند داشتن چاقوی ارتش Swiss است. مطمئناً شما یک آرم ایجاد شده برای تجارت خود دریافت خواهید کرد ، اما با یک آژانس ، آنها تحقیق و تفحص گسترده ای از بازار و تجزیه و تحلیل رقبا انجام می دهند تا تعیین کنند چگونه مارک شما می تواند در بازار ایستادگی کند و شما به تیمهای خلاق فعالیت خواهید کرد. پروژه از هر زاویه ای ، اطمینان از موفقیت در یک نقطه قیمتی بسیار بالا.

 • آژانس برندسازی 50،000 دلار - 100،000 دلار +
 • آژانس برند سازی مشهور 100000 دلار - 1،000،000 دلار +

پروژه های بزرگ تجاری چند ملیتی اغلب به چند میلیون می روند.

 • طراحان مشهور جهان

میلتون گلازر ، مایکل بیروت ، اریک اسپایکرمن ، دبی میلمن. افسانه های طراحی مانند این ها با برچسب قیمت افسانه ای همراه هستند و غالبا توسط آژانس های بزرگتر قرارداد بسته می شوند.

اگر نتوانم طراحی آرم حرفه ای را تحمل کنم ، چه می کنم؟

"اگر فکر می کنید طراحی خوب گران است ، باید هزینه طراحی بد را ببینید."

طراحی یک سرمایه گذاری است و سالهای بعد آن را پرداخت می کند. اگر بلافاصله نمی توانید یک طراحی آرم حرفه ای داشته باشید ، این گزینه ها را در نظر بگیرید:

 1. پولت را پس انداز کن
 2. درخواست بودجه کنید
 3. بیشتر از وقت خود را وارد مشاغل کنید. چشم انداز ، رسالت ، داستان و استراتژی برند خود را تعریف کنید - سپس با چیزی به سراغ فریلنسر خود بروید ، نه اینکه به همه آنها پاسخ دهید.
 4. Barter - محصول یا خدمات خود را برای خدمات برندسازی مبادله کنید
 5. در صورت قبول اقساط از طراح خود بپرسید

چه فایلهای آرم برای تحویل نیاز دارند؟

در پایان پروژه طراحی باید دریافت کنید:

 • طراحی لوگو (رنگ) در قالب بردار
 • طراحی لوگو (سیاه و سفید) در قالب برداری
 • قفل عمودی آرم
 • قفل آرم افقی
 • قفل مربع (برای تصاویر پروفایل اجتماعی)
 • قالب های مختلف فایل (در حالت ایده آل JPG ، PNG ، EPS)
 • فایل های طراحی لوازم التحریر + هر پرونده طراحی شده دیگر
 • راهنمای سبک (ترسیم فونت ها ، رنگ ها و غیره)

نکاتی برای طراحی آرم موفق

مانند هر صنعت ، هنرمندان کلاهبرداری در خارج از کشور وجود دارند و آنها می توانند به بقیه کسانی که سعی می کنند کارها را به درستی انجام دهند و خدمات ارزنده ای ارائه دهند ، صدمه بزنند.

این مسئله باعث می شود برخی از کار با یک طراح گرافیک مستقل با احتیاط عمل کنند و فکر کنند که پول را می گیرند و اجرا می کنند یا بدتر از آن ، کارهای ادبی را ارائه می دهند. 

برای جلوگیری از پوسیدگی ، چند نکته آسان برای به خاطر سپردن:

1. از سایت های فریلنسر معامله خودداری کنید

آنها ممکن است با نرخی بسیار باورنکردنی گزینه خوبی به نظر برسند و یک دلیل وجود دارد. یک آرم 5 دلاری ارزش سردرد ندارد و در بسیاری از موارد ، می تواند یک نسخه ادبی باشد.

2. جستجوی تصویر معکوس را انجام دهید 

این یک روش خوب برای جلوگیری از ربودن افراد از طرح های دزدگیر است و موتورهای جستجو قادر به دیدن محتوای گرافیک ها و مطابقت آن با اینترنت هستند. برای آموزش در مورد استفاده از جستجوی تصویر معکوس اینجا را ببینید. 

3. به مشتری های قبلی دسترسی پیدا کنید 

کسی که طراح شما در گذشته با آنها کار کرده است می تواند در مورد کار و تخصص آنها چیزهای زیادی برای شما تعریف کند. 

4. یاد بگیرید که چگونه یک طراح آرم را انتخاب کنید

نکات زیر را مشاهده کنید.

نحوه انتخاب طراح آرم

این 10 مورد است که شما باید هنگام انتخاب یک طراح لوگو به آنها توجه کنید ،  که در اینجا با جزئیات بیشتری توضیح داده شده است .

 1. موفقیت و تجربه اثبات شده است
 2. توصیفات مثبت
 3. یک فرایند طراحی کامل
 4. جوایز و کار منتشر شده
 5. پرتفوی قوی
 6. بازتاب قیمت
 7. طراحی وابستگی
 8. خدمات عالی مشتری
 9. حرفه ای بودن تجارت
 10. سوالات مناسب در حال پرسیدن است